Co się działo:

  • kilka godzin pełnych ruchu, dobrej energii i rodzinnej zabawy.
  • bogaty program dla mieszkańców w każdym wieku – od rodzinnych biegów i marszu Nordic Walking, przez strefy zdrowia, warsztaty i atrakcje dla najmłodszych.

Jak było? Rewelacyjnie! Oprócz, które grzało potężnie, były też:

  • biegi (rekreacyjne) na 2,5 i 5 km
  • spacery Nordic Walking
  • warsztaty świadomego oddechu
  • rozmowy z dietetykiem o dobrym jedzeniu
  • warsztaty jogi
  • pyszne i zdrowe kanapki i 🍨desery
  • Ciasta i MORZE lemoniady
  • zespół @Komenda-Powiatowa-Policji-w-Zgorzelcu, który cierpliwe wyjaśniał zawiłości drogowego ruchu.

Na scenie bohaterów dnia dekorował Burmistrz Zgorzelca – Rafał Gronicz

Wygrał KAŻDY – to dzięki Wam ten dzień był dla nas najlepszy!

No i najważniejsze: byliśmy tam RAZEM. Dziękujemy Wam.

To wydarzenie, realizowane w ramach Budżet Obywatelski w Zgorzelcu łączyło aktywność fizyczną, edukację zdrowotną oraz relaks na świeżym powietrzu. Udało się dzięki Wam dziękujemy! Wszystko po to, by wspólnie i aktywnie rozpocząć lato w Zgorzelcu.

Dziękujemy też: pomysłodawcom, czyli DZG Runners Zgorzelec, oraz Miasto Zgorzelec, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, CSR Sp. z o.o., MPGK w Zgorzelcu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „NYSA” w Zgorzelcu, i wszystkim tym, którzy byli z nami

Źródło: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu