Co się działo:
- kilka godzin pełnych ruchu, dobrej energii i rodzinnej zabawy.
- bogaty program dla mieszkańców w każdym wieku – od rodzinnych biegów i marszu Nordic Walking, przez strefy zdrowia, warsztaty i atrakcje dla najmłodszych.
Jak było? Rewelacyjnie! Oprócz, które grzało potężnie, były też:
- biegi (rekreacyjne) na 2,5 i 5 km
- spacery Nordic Walking
- warsztaty świadomego oddechu
- rozmowy z dietetykiem o dobrym jedzeniu
- warsztaty jogi
- pyszne i zdrowe kanapki i
desery - Ciasta i MORZE lemoniady
- zespół @Komenda-Powiatowa-Policji-w-Zgorzelcu, który cierpliwe wyjaśniał zawiłości drogowego ruchu.
Na scenie bohaterów dnia dekorował Burmistrz Zgorzelca – Rafał Gronicz
Wygrał KAŻDY – to dzięki Wam ten dzień był dla nas najlepszy!
No i najważniejsze: byliśmy tam RAZEM. Dziękujemy Wam.
To wydarzenie, realizowane w ramach Budżet Obywatelski w Zgorzelcu łączyło aktywność fizyczną, edukację zdrowotną oraz relaks na świeżym powietrzu. Udało się dzięki Wam dziękujemy! Wszystko po to, by wspólnie i aktywnie rozpocząć lato w Zgorzelcu.
Dziękujemy też: pomysłodawcom, czyli DZG Runners Zgorzelec, oraz Miasto Zgorzelec, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu, CSR Sp. z o.o., MPGK w Zgorzelcu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „NYSA” w Zgorzelcu, i wszystkim tym, którzy byli z nami







Źródło: Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu





















