Paweł Cieślik ze złotym medalem

Zawodnik Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec, Paweł Cieślik, zdobył złoty medal na prestiżowym Międzynarodowym Turnieju Kickboxingu Polish Open w formule K-1, w kategorii wagowej -91 kg! Zawody odbyły się w miniony weekend (11-13.10.2024) w Węgrowie koło Warszawy, gdzie Paweł zaprezentował wybitną formę, pokonując wszystkich swoich przeciwników jednogłośnie na punkty.

You are currently viewing Paweł Cieślik ze złotym medalem

Oprócz złotego medalu Pawła, na podium stanęli również jego klubowi koledzy. Michał Micor oraz Nastia Lazarenko zdobyli brązowe medale, potwierdzając, że zespół ze Zgorzelca jest w doskonałej formie. W zawodach uczestniczyli także Jenny Jackowska i Szymon Twardowski, którzy mimo trudnych walk zaprezentowali wysoki poziom sportowy.

Trenerem całej grupy jest Krzysztof Szyrma, który nie tylko przygotował swoich zawodników do turnieju, ale także wspierał ich przez cały czas trwania zawodów.

Wyjazd na Międzynarodowy Turniej Kickboxingu został dofinansowany przez Miasto Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec) oraz sponsorów: BIRKENSTOCK, DBK Logistics Dominik Owczarek, a także P.W. Skoczylas Lublin.

Gratulujemy całej ekipie i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzących turniejach!

Źródło: zgorzelec.eu