Oferta pracy! Zatrudnimy brukarza z doświadczeniem

Firma ZF Stones, specjalizująca się w usługach brukarskich, poszukuje doświadczonego brukarza do pracy na terenie Zgorzelca i okolic.

You are currently viewing Oferta pracy! Zatrudnimy brukarza z doświadczeniem

Oferujemy:
– Wynagrodzenie: 50 zł netto za godzinę
– Stabilne zatrudnienie
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Przyjazną atmosferę pracy
– Nowoczesne narzędzia i sprzęt

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy jako brukarz
– Mile widziana umiejętność czytania planów i projektów brukarskich
– Znajomość różnych technik układania kostki brukowej
– Sumienność, odpowiedzialność i punktualność
– Gotowość do pracy fizycznej na świeżym powietrzu

Obowiązki:
– Przygotowanie podłoża pod ułożenie kostki brukowej
– Układanie kostki brukowej zgodnie z projektem
– Obróbka i dopasowywanie kostki
– Prace porządkowe na placu budowy

Zgłoszenia:
Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@zfstones.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 535 672 243. Zapraszamy również do bezpośredniego odwiedzenia naszej siedziby w celu złożenia aplikacji: Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14e, Zgorzelec.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami piękne, trwałe nawierzchnie!

Loading