BOGATYNIA – Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego

W sobotę 21.09.2024 roku korty tenisowe przy ul. Białogórskiej w Bogatyni gościły miłośników tenisa na Deblowym Turnieju Tenisa Ziemnego.

You are currently viewing BOGATYNIA – Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego

Frekwencja dopisała, na turniej zgłosiło się wielu zawodników z Bogatyni, Zgorzelca, Pieńska i okolic. Po całodniowej rywalizacji zwycięzcami turnieju zostali Krzysztof Burbo i Piotr Jackowiak z Bogatyni, którzy w finale pokonali parę Łukasz Brodziak (Pieńsk) i Sławomir Horodecki (Zgorzelec).

Trzecie miejsce na podium zajęli Andrzej Mały i Kornel Mały (obaj Bogatynia), którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Kaylę Furmańczyk i Jarosława Furmańczyka z Jędrzychowic.

Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz dyplomy a na wszystkich uczestników poczęstunek w formie grilla sfinansowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.