Nasi pięściarze po raz kolejny udowodnili, że należą do czołówki młodych zawodników w regionie, prezentując wysoki poziom sportowy i skutecznie rywalizując z przeciwnikami z różnych krajów.

Efektem bardzo dobrych występów jest aż dziewięć medali wywalczonych przez reprezentantów klubu. Na podium stanęli:

🥇/🥈/🥉 Szymon Twardowski
🥇/🥈/🥉 Janek Kowalewski
🥇/🥈/🥉 Filip Offman
🥇/🥈/🥉 Jakub Urbaniak
🥇/🥈/🥉 Kamil Matyszczak
🥇/🥈/🥉 Grzegorz Wojnarski
🥇/🥈/🥉 Gracjan Łajdecki
🥇/🥈/🥉 Patryk Osóbka
🥇/🥈/🥉 Aleksander Peremicki

Sukces zawodników jest efektem systematycznych treningów, determinacji oraz sportowego zaangażowania. Turniej był również doskonałą okazją do zdobycia kolejnego doświadczenia na międzynarodowej arenie i sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z wymagającymi przeciwnikami.

Wyjazd na zawody został zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Zgorzelec, Powiat Zgorzelecki, Citronex oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu „Klub”.

Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy kolejnych sukcesów na krajowych oraz międzynarodowych ringach.