Uroczystego otwarcia turnieju dokonali Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Burmistrz Bogatyni Wojciech Dobrołowicz, który również objął wydarzenie patronatem honorowym.

20 czerwca na boiskach rywalizowało 12 drużyn, a turniej rozgrywany był w systemie grupowym oraz pucharowym.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i burzowych chmur w tle, młodzi piłkarze pokazali ogromne zaangażowanie, determinację oraz piłkarską pasję.

Końcowa klasyfikacja rocznika 2013:

  1. MUKS 11 Zielona Góra
  2. Prochowiczanka Prochowice
  3. UKS Pieńsk
  4. MKS MKS Granica Bogatynia
  5. MKS Granica Porajów

Drugi dzień rywalizacji, 21 czerwca, należał do rocznika 2015. Na boiskach pojawiło się 15 drużyn.

Mecze były dynamiczne, pełne bramek i efektownych akcji, a młodzi sportowcy ponownie pokazali wysoki poziom zaangażowania oraz ducha walki.

Końcowa klasyfikacja rocznika 2015:

  1. Akademia Piłkarska Dąbcze
  2. KS Kolonia Bolesławiec
  3. Miedź Legnica
  4. MKS MKS Granica Bogatynia

Źródło: powiatzgorzelecki.pl