Uroczystego otwarcia turnieju dokonali Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński oraz Burmistrz Bogatyni Wojciech Dobrołowicz, który również objął wydarzenie patronatem honorowym.
20 czerwca na boiskach rywalizowało 12 drużyn, a turniej rozgrywany był w systemie grupowym oraz pucharowym.
Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i burzowych chmur w tle, młodzi piłkarze pokazali ogromne zaangażowanie, determinację oraz piłkarską pasję.
Końcowa klasyfikacja rocznika 2013:
- MUKS 11 Zielona Góra
- Prochowiczanka Prochowice
- UKS Pieńsk
- MKS MKS Granica Bogatynia
- MKS Granica Porajów
Drugi dzień rywalizacji, 21 czerwca, należał do rocznika 2015. Na boiskach pojawiło się 15 drużyn.
Mecze były dynamiczne, pełne bramek i efektownych akcji, a młodzi sportowcy ponownie pokazali wysoki poziom zaangażowania oraz ducha walki.
Końcowa klasyfikacja rocznika 2015:
- Akademia Piłkarska Dąbcze
- KS Kolonia Bolesławiec
- Miedź Legnica
- MKS MKS Granica Bogatynia
Źródło: powiatzgorzelecki.pl
























