Powołany do reprezentacji Polski

Józef Miśków, mieszkaniec naszego powiatu, jako jeden z czterech zawodników został powołany do reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata Masters i Veterans, które rozegrane zostały 10 czerwca br. w Plowdiw w Bułgarii.

You are currently viewing Powołany do reprezentacji Polski

W ogólnej kategorii OPEN uzyskał 28 pozycję, jest także drugi wśród Polaków. Polska reprezentacja zajęła 8 miejsce na 13 drużyn.

Józef Miśków pasję do wędkarstwa rozwija od 60 lat, zdobywając w tym czasie wiele nagród i wysokich pozycji na skalę całej Polski. Przez wiele lat był Prezesem koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Zgorzelcu.

Wyjazd zawodnika został dofinansowany m.in. ze środków Powiatu Zgorzeleckiego.

Mistrzostwa były niezapomnianym wydarzeniem, które po raz kolejny pokazało, że wędkarstwo to nie tylko sport, ale również pasja i sposób na życie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i talentu wędkarskiego!

Źródło: Powiat Zgorzelecki