Projekt był realizowany na rzecz mieszkańców DPS „Jędrek” w Opolnie Zdroju i obejmował organizację spotkań integracyjnych, edukacyjnych oraz terapeutycznych. Podczas tych działań powstała bogata fotorelacja, którą mogliśmy podziwiać podczas wczorajszego spotkania. Zdjęcia te, jako piękna pamiątka wspólnie spędzonego czasu, zawisną na ścianach nowego domu.

Zaprezentowany został również wzruszający film opowiadający o pasjach mieszkańców, który powstał w trakcie realizacji projektu. Cieszymy się, że już wkrótce będzie on dostępny dla szerszej publiczności, dzięki czemu jeszcze więcej osób będzie mogło poznać niezwykłe historie, talenty i zainteresowania mieszkańców „Jędrka”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas, bezinteresowność, zaangażowanie, empatię i wrażliwość. To dzięki Wam udało się stworzyć tak wiele dobra i niezapomnianych chwil.

Szersza relacja już wkrótce!


Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Działania, Pasje, Szanse”, realizowanego przez wolontariuszy Fundacji PGE.

Zespół tworzyli:

• Katarzyna Koman

• Kasia Gębuś

• Kasia Pszczółkowska

• Paweł Dusza

• Sylwia Holinka – Walczak

• Sylwester Kornelia Ignatowicz

oraz uczniowie Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni:

 • Oktawia Myślińska

• Amela Suchorab

• Julia Górska

• Magdalena Użarowska

• Wiktor Miśkowiec

• Amelia Mateczko

• Kinga Orlińska

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal bogatynia.info.pl 

Niech szerzy się dobro!

Źródło: DPS „Jędrek”

Fot. Dawid Gibas